Film photographer jamstudio weddings jakub majewski

Fotograf ślubny - moja filozofia

Kocham słońce i pozytywną energię i z radością dzielę się nią z każdą osobą, która tego potrzebuje, szczególnie w dniu ślubu, dzięki czemu poczujecie się komfortowo pamiętając o dobrej zabawie.

Mój styl to Fine Art, w którym delikatne światło i pastelowe kolory rysują w malarski sposób przepiękne, naturalne portrety. Jako fotograf ślubny uwielbiam fotografować detale i miejsca, które dopełniają obrazu tej opowieści.

Dzięki mojej pracy mogę pracować ze szczęśliwymi ludźmi. Z radością i zafascynowaniem zatrzymuję w kadrach kolejne wyjątkowe chwile, które z czasem staną się cenną pamiątką Waszego życia.

fotograf ślubny

O miłoścido filmu

Fotografowanie na kliszach filmowych daje mi ogromną radość z tworzenia eterycznych fotografii, których plastyka i niepowtarzalny styl są tym, co jest trudne do powielenia. Bezproblemowo przechodzę między techniką cyfrową i analogową, dzięki czemu moi klienci czerpią to, co najlepsze z obu światów.

Z pasji do techniki analogowej w 2019 roku stworzyłem imageINfilmlab miejsce, które zajmuje się profesjonalnym wywołaniem i skanowaniem klisz filmowych, a także jest źródłem inspiracji i edukacji dla innych fotografów ślubnych i nie tylko, którzy chcą skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia.

O mnie

Mam na imię Jakub, prywatnie jestem szczęśliwym mężem Agnieszki, tatą Neli i Bazylego, właścicielem 3 psów i tylu samo kotów, od wielu lat jestem też weganinem, który uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi.

Fotografowałem Pary pochodzące z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Francji, Niemiec, Austrii, Norwegii, Serbii, Cypru, Rosji, Turcji, Szwajcarii, Ukrainy, Maroka, Indii, Ekwadoru, Australii, Hong Kongu czy Trynidadu & Tobago.

Jeżeli szukacie więc pięknych, stylowych, ale naturalnych zdjęć to z wielką radością będę Wam towarzyszył w tym wyjątkowym dniu.

Ceny pakietów ślubnych zaczynają się od 5500 zł

xoxo Jakub

polecany przez

Najpiękniejszy Polski Ślub 2015 wg. Bridelle Magazine
Na liście 99 najlepszych fotografów ślubnych 2016 wg. SweetWedding.pl
Na liście najbardziej inspirujących fotografów ślubnych 2016 wg. DeliciousPresets.pl
Partner Honorowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2017, 2018, 2019, 2020, 2021
Zwycięzca ZIWA Zankyou International Wedding Awards 2018 – Zankyou Weddings

opinie par
fotograf ślubny kontakt

Kinga & Konrad


Jesteśmy zachwyceni współpracą z Tobą!

Chcieliśmy Ci bardzo podziękować za wczorajszy dzień. Jesteś niesamowicie miłym i ciepłym człowiekiem. Bardzo się cieszymy, że uczestniczyłeś z nami w tym dniu i bardzo się starałeś.
Czuję, że zdjęcia wyjdą wspaniale. Bardzo się cieszę, że zmieniłam tamtego fotografa ślubnego na Ciebie właśnie. Było widać różnice w pracy pomiędzy tamtymi fotografami, a Tobą!
Jesteśmy zachwyceni współpraca z Tobą! Rodzice byli bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonywałeś. Jesteś bez wątpienia prawdziwym artystą!

Dominika & Konrad


Jesteście warci więcej niż „miliony monet"

Zdjęcia są cudowne!!!! Oglądaliśmy je już z 5 razy, więc miałeś racje, że to będzie długa noc. Zdjęcia wyszły lepiej niż się spodziewaliśmy, aż nie możemy uwierzyć, że to my na nich jesteśmy.
Mieliśmy wielkie szczęście, że to właśnie Wy towarzyszyliśmy nam w tym wyjątkowym dniu i że tak pięknie zatrzymaliście czas oraz emocje na fotografiach. Będą nam przypominać do końca życia, ten cudowny moment.
Jesteście niesamowici! … Bardzo się cieszymy, że wyszło tak, że mieliśmy Was oboje przy nas. Ciężko opisać słowami nasze odczucia i emocje. Jesteście warci więcej niż „miliony monet”. Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za wszystko.

Fotograf ślubny Wesele Rezydencja Miętowe Wzgórza
fotograf ślubny

Alicja & Marcin


Wiedzieliśmy, że jesteśmyw dobrych rękach

Praca z JAMSTUDIO – a właściwie Agą i Kubą – była super przygodą! Subtelne, wrażliwe i pastelowe zdjęcia w ich wykonaniu od razu przyciągneły naszą uwagę i zainteresowanie. Gdy zaczęliśmy współpracę podczas sesji narzeczeńskiej we Włoszech, wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach: czuliśmy się komfortowo, otoczeni przyjazną aurą – zupełnie jak na wakacjach z parą znajomych. Na Ślubie i weselu mogliśmy całkowicie im zaufać – byli nie tylko dla nas w tym wyjątkowym dniu, ale też z nami – uśmiechnięci, pozytywni i pomocni – a zdjęcia wyszły niesamowicie piękne – dziękujemy!

Paulina & Kristian


Kuba należy do najlepszych fotografów ślubnych w kraju

Nasza decyzja, aby to Kuba uwiecznił najważniejszy dzień w naszym życiu była jedną z najlepszych, jeśli chodzi o całą organizację ślubu i wesela. Zdjęcia, które dostaliśmy są absolutnie obłędne i przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Niezwykłym plusem jest szybkość z jaką działa Kuba, która jednocześnie nie powoduje spadku w jakości. Słyszałam nie raz, że Pary czekają na zdjęcia miesiącami, u Kuby cały proces jest dużo szybszy.

Kuba i Aga to również prywatnie przewspaniali i sympatyczni ludzie, a w tak ważnym dniu warto mieć wokół siebie życzliwe osoby, które nas też trochę odstresują. Od samego początku przygotowań w dniu ślubu mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali Kubę lata i to znajomy robił nam zdjęcia. Widać, że jest to osoba z pasją, która jest po prostu najlepsza w swoim fachu. Mamy szczerą nadzieję, że jeszcze się spotkamy w przyszłości. Słyszeliśmy już kilka opinii, że Kuba należy do najlepszych fotografów ślubnych w kraju i możemy się z tym absolutnie zgodzić. Serdecznie polecamy, usługi warte każdej ceny!

zamek baranow sandomierski
pałac romantyczny fotografia ślubna jamstudio toruń

Dominika & Jakub


Jestem bardzo wdzięcznai polecam wszystkim usługi oferowane przez Kubę

Kuba, jako fotograf ślubny to prawdziwy profesjonalista! Nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów Naszej współpracy. Bardzo cieszę się, że Jakub stworzył dla Nas tak piękną pamiątkę, jednego z najważniejszych dni w Naszym życiu. Co ważne, ujął zarówno te zabawne, jak i wzruszające momenty!
Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim usługi oferowane przez Kubę.

Klaudia & Michał


Świetny fotografale i świetny człowiek

Jakub to nie tylko świetny fotograf ślubny, ale i świetny człowiek, który kocha to co robi. Potrafi dostrzec piękno w zwykłych przedmiotach, których my nie zauważyliśmy podczas naszego ślubu, a zobaczyliśmy je na zdjęciach i powiedzieliśmy wow. Kiedy otrzymaliśmy zdjęcia z naszego ślubu i wesela w Pałacu Pstrokonie byliśmy z jednej strony wzruszeni, a z drugiej strony pękaliśmy ze śmiechu, że można uchwycić tak zabawne momenty.
Wielkim plusem było również to, że Jakub w dniu wesela był „niewidzialny” za co goście nam dziękowali. Nie musieli się stresować i uciekać przed zdjęciami. Sesja poślubna, na której był z nami Jakub wraz ze swoją Żoną i Córeczką była pięknym dniem, który pokazał, że JAMSTUDIO to po prostu miłość do fotografii. Dziękujemy Klaudia i Michał :)

warsztaty dla fotografów ślubnych
Fine Art Film Wedding Photograper Kate & Jacob

Kasia & Jacob


They exceeded my expectations throughout my wedding day

Jakub and Aga exceeded my expectations throughout my wedding day. Not only are they so pleasant to be around (super important) but also they are both extremely talented. I am so glad we hired them both. Highly recommended.

Ania & Konrad


Ślicznie dziękujemyza niesamowite zdjęcia

Ślicznie dziękujemy za niesamowite zdjęcia. Współpraca z Wami była dla nas ogromną przyjemnością.
Jesteście cudowni :-)

atelia fotografia ślubna lublin jamstudiopl
opinie profesjonalistów

Fotograf ślubny


Sprawdź wolny termin!

Otwarte rezerwacje na 2020/2021

Wyślij zapytanie