Kamperem do ślubu

 

„Miłość mi wszystko wyjaśniła,
Miłość wszystko rozwiała-
dlatego uwielbiam tę Miłość
gdziekolwiek by przebywała.”
– Jan Paweł II –

POMYSŁ NA ŚLUB

Kamperem do ślubu? Takie perełki, jak ślub Martyny i Dominika są bardzo wyjątkowe. A to ze względu na pomysł, jaki Para Młodych chciałaby zrealizować. Pomysł jest tym bardziej fajny, kiedy stanowi akcent wzięty z ich życia. Tak się składa, że Dominik pracuje w firmie zajmującej się sprzedażą i wynajmem samochodów campingowych. Dlatego nie ma co się dziwić, kiedy przyszedł czas na wybór samochodu. Wykorzystanie Kampera było po prostu naturalnym i wyjątkowym pomysłem. Brawo za odwagę!

Koniec czerwca był wyjątkowo upalny, aczkolwiek pogoda sprzyjała, więc humory wszystkim dopisywały. Ślub odbył się w pięknym, zabytkowym 400 letnim Kościółku w Parafii w Kaszewicach. Jest to Kościół Modrzewiowy, wzniesiony w 1612 roku z fundacji Mikołaja Koniecpolskiego, właściciela Kaszewic, jako filialny parafii Parzno. Wesele naszej Pary Młodych odbyło się nieopodal na terenie Dworu Słupia. Wyjątkowego miejsca znanego Wam już z innych reportaży na moim blogu. Martyna postawiła na naturę wybierając do swojego wianka i bukietu ślubnego piękną pastelową tonację peoni. Podstawę kreacji Martyny stanowiła wyjątkowa suknia autorstwa Anny Kara, w której wyglądała przecudnie. Dominik natomiast wyśmienicie prezentował się w eleganckim garniturze Signor Leone, i to jest klasa sama w sobie!

POMYSŁ NA ATRAKCJE NA WESELU

Fajnym i pysznym pomysłem było częstowanie gości lodami w waflu, którzy lekko schłodzeni cieszyli się rozmowami z rodzinom i znajomymi. Polecam takie rozwiązanie na ciepłe dni.

Martyna i Dominik, Kochani dziękuję Wam za wybór mnie i JAMSTUDIOWeddings na swojego fotografa ślubnego, zapraszam do oglądania!

 

Kamperem do ślubu

Fotograf ślubny Warszawa: JAMSTUDIO Weddings ● Miejsce ceremonii: Kościółek w Kaszewicach ● Miejsce przyjęcia:  Dwór Słupia ● Fryzura:  Ewelina M&G Pracownia Fryzjerska ● Make Up: Katarzyna Nosarzewska ● Suknia ślubna Panny Młodej:  Anna Kara ● Buty Panny Młodej i Pana Młodego:  Kazar ● Garnitur i koszula:  Signor Leone

 

Opublikowano na:

Firma polecana przez Zankyou

Privacy Preference Center